سوال کارگر آسانسور اورژانس آسانسور آتش نشانی

سوال: کارگر آسانسور اورژانس آسانسور آتش نشانی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سریال «لحظه گرگ و میش» وارد فاز دوم فیلمبرداری شد

به گزارش صبا، سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان و به قلم مونا انوری زاده که جهت پخش در شبکه سوم سیما در حال ضبط است وارد فاز دوم تصویربرداری شد

سریال «لحظه گرگ و میش» وارد فاز دوم فیلمبرداری شد

سریال «لحظه گرگ و میش» وارد فاز دوم فیلمبرداری شد

عبارات مهم : زندگی

سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان وارد فاز دوم تصویربرداری شد.

به گزارش صبا، سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان و به قلم مونا انوری زاده که جهت پخش در شبکه سوم سیما در حال ضبط است وارد فاز دوم تصویربرداری شد.

علیرضا کمالی بازیگر این فیلم در گفتگو با «صبا» گفت: تصویربرداری این فیلم همچنان ادامه دارد و به تازگی وارد فاز دوم تصویربرداری خود شده است است و هنوز وقت دقیق پخش این سریال مشخص نیست.

وی افزود : من به تازگی فیلمبرداری فیلم «سمفونی نهم» اثر محمد رضا هنرمند را به آخر رسانده ام و در حال حاضر پروژه ی تازه را شروع نکرده ام .

گفتنی است ، مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» روایت فراز و فرود زندگی خانواده های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده هست؛ روایتی از دهه ۶۰ شروع گشته حوادث مختلفی از قبیل جنگ تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر گذاشته و در وقت معاصر آخر می پذیرد.

فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند.

سریال «لحظه گرگ و میش» وارد فاز دوم فیلمبرداری شد

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | مجموعه | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog